Trendy w piłce nożnej bardzo szybko się zmieniają. Widzimy to po finaliście Champions League Chelsea Londyn oraz wielu reprezentacjach narodowych grających podczas Mistrzostw Europy 2020 głównie w systemach z trójką obrońców. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować konferencję, która przedstawi zmiany systemów gry w różnych fazach.

17 maja 2021 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Jak świadomie pracować na poziomie amatorskim”, które poprowadzą: Tomasz Sobczak i Łukasz Tomczyk.

19 kwietnia 2021 r. (poniedziałek ) zapraszamy na szkolenie internetowe „Komunikacja w piłkarskiej szatni – zasady, wyzwania, korzyści”, które poprowadzi dr Marcin Kochanowski, psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, uczestnik Pucharów Świata, mistrzostw Europy i świata, pracujący z olimpijczykami.

25 marca 2021 r. (czwartek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Tworzenie i implementacja indywidualnej ścieżki rozwoju”, które poprowadzi Radosław Mozyrko, trener z licencją UEFA Elite Youth A i Advanced Youth Award, obecnie pracuje jako skaut młodzieżowy na terenie Europy Wschodniej dla Chelsea FC.

Cena dwudniowego szkolenia wraz z: certyfikatem uczestnictwa; pakietem dokumentów prawnych do wykorzystania; indywidualną konsultacją prawną, czasopismem Asystent Trenera oraz darmowym 14-dniowym dostępem do InStat Scout to 1299 złotych brutto (w tym 23% VAT).

13 marca 2021 r. (sobota) wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszamy na konferencję online „Praktyczne aspekty wdrażania systemu 1–3–5–2”. Swoją wiedzą podzielą się trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski: Bartłomiej Zalewski, Rafał Lasocki i Marcin Dorna.

Asystent Trenera został oficjalnym Partnerem szkolenia online „DYREKTOR SPORTOWY W KLUBIE PIŁKARSKIM”. Szkolenie jest dwudniowe i odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 roku w godzinach 10-16.

26 lutego 2021 r. (piątek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Deficyty w indywidualnym wyszkoleniu piłkarskim zawodników na etapie juniora U15–U18. Jak je nadrabiać w celu wychowania kompletnego zawodnika”, które poprowadzi Wojciech Tomaszewski – Dyrektor i Główny Trener ds. Szkolenia Akademii Warta Poznań S.A.

23 stycznia 2021 r. (sobota) zapraszamy na II edycję szkolenia internetowego „Obrona wysoka – zasady, wyzwania, korzyści”, które poprowadzi Marcin Dorna, trener reprezentacji Polski U17.

16 stycznia 2021 r. (sobota) zapraszamy na szkolenie internetowe „Jak pracować z zawodnikami w kategorii wiekowej Orlik?”, które poprowadzi Patryk Kajderowicz – trener z licencją UEFA A oraz Coerver Football Coach. Pracujący ostatnio w Akademii RKS Raków Częstochowa, a obecnie pełniący funkcję koordynatora ds. szkolenia w Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków.

Newsletter