Kurs kwalifikacyjny Brain Training Academy to cykl 6 certyfikowanych szkoleń, po ukończeniu których będzie można uzyskać tytuł Brain Training COACH uprawniający do prowadzenia sesji BTS rozwijających w sposób praktyczny umiejętności poznawcze oraz mentalne zawodników.

W pandemii spadł odsetek Polaków i Polek uprawiających sport.

Jak namówić rodaków do ćwiczeń?

Z badania Sponsoring Monitor ARC Rynek i Opinia opublikowanego w 2021 roku wynika, że podczas pandemii odsetek osób uprawiających sport w Polsce spadł o 12 punktów procentowych[1] - przed lockdownem procent ćwiczących Polek i Polaków wynosił 81%. Badania z początku 2021 pokazują, że w 2020 roku średnia wyniosła 69%. Aby zachęcić mieszkańców i mieszkanki naszego kraju do uprawiania sportu, nie wystarczy jednak pokazać im zalety aktywności fizycznej. Dlatego Fundacja Zwalcz Nudę – m.in. dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w tym roku już po raz 9. organizuje Narodowy Dzień Sportu – kampanię społeczną w ramach której odbywają się bezpłatne treningi w całej Polsce oraz piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego.

Trendy w piłce nożnej bardzo szybko się zmieniają. Widzimy to po finaliście Champions League Chelsea Londyn oraz wielu reprezentacjach narodowych grających podczas Mistrzostw Europy 2020 głównie w systemach z trójką obrońców. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować konferencję, która przedstawi zmiany systemów gry w różnych fazach.

17 maja 2021 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Jak świadomie pracować na poziomie amatorskim”, które poprowadzą: Tomasz Sobczak i Łukasz Tomczyk.

19 kwietnia 2021 r. (poniedziałek ) zapraszamy na szkolenie internetowe „Komunikacja w piłkarskiej szatni – zasady, wyzwania, korzyści”, które poprowadzi dr Marcin Kochanowski, psycholog sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, uczestnik Pucharów Świata, mistrzostw Europy i świata, pracujący z olimpijczykami.

25 marca 2021 r. (czwartek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Tworzenie i implementacja indywidualnej ścieżki rozwoju”, które poprowadzi Radosław Mozyrko, trener z licencją UEFA Elite Youth A i Advanced Youth Award, obecnie pracuje jako skaut młodzieżowy na terenie Europy Wschodniej dla Chelsea FC.

Cena dwudniowego szkolenia wraz z: certyfikatem uczestnictwa; pakietem dokumentów prawnych do wykorzystania; indywidualną konsultacją prawną, czasopismem Asystent Trenera oraz darmowym 14-dniowym dostępem do InStat Scout to 1299 złotych brutto (w tym 23% VAT).

13 marca 2021 r. (sobota) wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszamy na konferencję online „Praktyczne aspekty wdrażania systemu 1–3–5–2”. Swoją wiedzą podzielą się trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski: Bartłomiej Zalewski, Rafał Lasocki i Marcin Dorna.

Asystent Trenera został oficjalnym Partnerem szkolenia online „DYREKTOR SPORTOWY W KLUBIE PIŁKARSKIM”. Szkolenie jest dwudniowe i odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 roku w godzinach 10-16.

26 lutego 2021 r. (piątek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Deficyty w indywidualnym wyszkoleniu piłkarskim zawodników na etapie juniora U15–U18. Jak je nadrabiać w celu wychowania kompletnego zawodnika”, które poprowadzi Wojciech Tomaszewski – Dyrektor i Główny Trener ds. Szkolenia Akademii Warta Poznań S.A.

Newsletter