W dn. 9 października 2023 r. podczas punktowanej konferencji online trener Krzysztof Paluszek omówi zagadnienia dotyczące piłki nożnej 7-osobowej. Poruszona zostanie kwestia nauczania taktyki wraz z rozwiązaniami praktycznymi.

W dn. 22 sierpnia 2023 r. podczas punktowanej konferencji online trener Michał Macek omówi rolę stałych fragmentów gry (rzut rożny, rzut wolny, daleki wrzut z autu) w działaniach ofensywnych na przykładzie zespołów, w których pracował (Arka Gdynia – I liga, Korona Kielce – Ekstraklasa, Górnik Łęczna – Ekstraklasa).

9 lipca 2023 r. w Hotelu Witek w Krakowie odbędzie się konferencja organizowana przez Only Futbol pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Zapisy przez stronę: pzpn24.pzpn.pl. Asystent Trenera jest Partnerem tego wydarzenia.

W dn. 27 czerwca 2023 r. podczas punktowanej kursokonferencji online trener Rafał Smalec omówi planowanie okresu przygotowawczego do sezonu na przykładzie prowadzonej przez siebie drużyny Polonii Warszawa.

W dn. 21 czerwca 2023 r. podczas punktowanej kursokonferencji online trener Marek Zub zajmie się tematem istoty i znaczenia stylu gry w budowaniu wizerunku trenera oraz kształtowaniu jego warsztatu pracy.

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, poszukujących wartościowych wydarzeń edukacyjnych w świecie piłki nożnej. Już za kilkanaście dni odbędzie się Football Club Management Conference. Dzięki uprzejmości organizatora, „Asystent Trenera” ma do przekazania aż dziesięć pakietów Regular.

W dn. 22–23 maja 2023 r. podczas kursokonferencji online trenerzy Przemysław Gomułka oraz Mariusz Misiura zaprezentują i omówią mikrocykle treningowe swoich drużyn, które przeprowadzili przed meczem II ligi: Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (0:1). Poznamy również wnioski obu szkoleniowców po zakończonym spotkaniu.

V edycja konferencji Science4Football – Analiza i przygotowanie motoryczne: Innowacyjne teorie i zwycięska praktyka już 1 i 2 maja w Warszawie! Tym razem to wyjątkowe międzynarodowe spotkanie trenerów będzie poświęcone najnowszym trendom w skutecznym zastosowaniu analizy oraz optymalizacji przygotowania motorycznego w piłce nożnej.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej oraz Asystent Trenera mają przyjemność zaprosić na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w dniach 1–2 maja 2023 r. Za udział przyznawane są punkty do przedłużenia licencji trenerskich. Zapisy przez: pzpn24.pzpn.pl.

3 mln osób, 5 000 wydarzeń i około 100 sportowców – to podsumowanie dotychczasowych 9 edycji Narodowego Dnia Sportu, wielkiego święta, które co roku ogarnia całą Polskę. Szkoły, siłownie, orliki, związki sportowe i inne organizacje otwierają swoje drzwi, organizują bezpłatne treningi, wspólnie ćwiczą i promują zdrowy tryb życia. Co roku w Narodowym Dniu Sportu biorą udział dzieci, dorośli i seniorzy, a wielkim finałem wydarzenia jest piknik na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. W tym roku organizator – Fundacja Zwalcz Nudę – zaprasza na jubileuszową, 10. edycję Narodowego Dnia Sportu, która odbędzie się 18 września. Od początku wydarzenie wspiera również Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Newsletter