Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej oraz Asystent Trenera mają przyjemność zaprosić na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w dniach 1–2 maja 2024 r. Za udział przyznawane są punkty do przedłużenia licencji trenerskich. Zapisy przez: pzpn24.pzpn.pl.

W dn. 23 kwietnia 2024 r. (wtorek) podczas punktowanej konferencji online trenerzy Miłosz Stępiński i Krzysztof Paluszek omówią tematy związane z taktyką piłki nożnej seniorskiej w atakowaniu i bronieniu oraz taktyką piłki dziecięco-młodzieżowej. Konferencja będzie podzielona na 2 części: po każdej z ich odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi prowadzona na podstawie pytań uczestników.

W dn. 22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) podczas punktowanej konferencji online trenerzy Miłosz Stępiński i Krzysztof Paluszek omówią niemiecki system szkolenia pod kątem zmian we współzawodnictwie dzieci i młodzieży od sezonu 2024/25, a także zaprezentują wybrane elementy szkolenia w tym kraju w dziecięcej i seniorskiej (amatorskiej) piłce nożnej.

W dn. 8 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) podczas punktowanej konferencji online trenerzy Paweł Kutynia oraz Marcin Andrzejewski omówią dobór środków treningowych z uwzględnieniem parametrów motorycznych, które skutecznie są realizowane na poziomie III ligi.

W dn. 11 marca 2024 r. w Warszawie odbędą się punktowane warsztaty stacjonarne, podczas których trener Michał Macek zaprezentuje organizację pracy nad stałymi fragmentami gry. Mamy tylko 32 miejsca!

W dn. 20 lutego 2024 r. podczas punktowanej konferencji online trener Dawid Kroczek, omówi organizację gry obronnej posiłkując się przykładami drużyn grających na najwyższym poziomie.

W dn. 29 grudnia 2023 r. podczas punktowanej konferencji online trener Aleksander Kowalczyk, pracujący jako asystent trenera w hiszpańskim klubie piłkarskim Zamora CF, grającym w lidze Segunda RFEF omówi plan meczu w Pucharze Króla z grającym w Primera Division Villarreal CF.

W dn. 18 grudnia 2023 r. podczas punktowanej konferencji online: Rafał Ulatowski, Sławomir Kopczewski i Krzysztof Paluszek omówią temat przejścia z wieku juniora do seniora. Najpierw prelegenci omówią 2 wskazane niżej zagadnienia a następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi prowadzona na podstawie pytań uczestników.

W dn. 20 listopada 2023 r. podczas punktowanej konferencji online trener Jakub Śpiegowski omówi zagadnienia dotyczące pracy z najmłodszymi kategoriami wiekowymi (skrzat i żak). Koniecznie sprawdźcie plan tej konferencji!

W dn. 30 października 2023 r. podczas punktowanej konferencji online trener Krzysztof Paluszek omówi zagadnienia dotyczące piłki nożnej 9-osobowej. Poruszona zostanie kwestia nauczania taktyki z zastosowaniem różnorodnych ustawień wraz z rozwiązaniami praktycznymi.

Newsletter