9 lipca 2023 r. w Hotelu Witek w Krakowie odbędzie się konferencja organizowana przez Only Futbol pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Zapisy przez stronę: pzpn24.pzpn.pl. Asystent Trenera jest Partnerem tego wydarzenia.

Miejsce: Kraków – Hotel Witek, ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka

Termin: 9.07.2023 (niedziela), godz. 10:00–16:00

Rejestracja: pzpn24.pzpn.pl / Małopolska / Konferencje

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej  w Krakowie. Certyfikat udziału w konferencji jest równoznaczny z zaliczeniem przez PZPN godzin niezbędnych do przedłużenia licencji:

  • 5 godzin szkoleniowych (3 pkt.) dla wszystkich trenerów z licencją: UEFA A, UEFA B, Grassroots C.
  • Dla trenerów z licencją specjalistyczną UEFA Pro oraz UEFA Elite Youth – 2 pkt.

Liczba miejsc: 220

PRELEGENCI I TEMATYKA

ERIK URZELAI – trener z najwyższą licencją trenerską UEFA Pro, ukończoną w Real Federación Española de Fútbol. Obecnie członek sztabu szkoleniowego drużyny kobiet Realu Sociedad. W przeszłości trener drużyn młodzieżowych oraz seniorskich w Kraju Basków. Swoje doświadczenie zbierał również na innych kontynentach, m.in. USA oraz Indie.

Temat: Odległości i możliwe relacje podczas wyprowadzenia piłki

ALEKSANDER KOWALCZYK – trener z najwyższą licencją trenerską UEFA Pro, ukończoną w Real Federación Española de Fútbol. Obecnie trener zespołu Sestao River B.

Uczestnik wielu staży trenerskich, m.in.: Athletic Bilbao, Sevilla FC, Osasuna Pampeluna czy Granada CF. Założyciel bloga o hiszpańskiej piłce – futbolespanol.pl. Autor artykułów, kursów oraz prelegent na konferencjach szkoleniowych.

Temat: Tworzenie jakościowych mikrorelacji

STANISŁAW SZPYRKA – trener z licencją trenerską UEFA Elite Youth A oraz UEFA A. Twórca projektu Only Futbol oraz Only Futbol PRO. Trener z doświadczeniem w klubach piłkarskich na poziomie II ligi. Autor książki „Małe gry w kompleksowym rozwoju zawodnika”. Prelegent oraz uczestnik wielu kursów szkoleniowych dla trenerów piłki nożnej.

Temat: Zastosowanie małych gier w mikrocyklu drużyn seniorskich

RAFAŁ KUBÓW – trener przygotowania mentalnego W piłce profesjonalnej pracował m.in w sztabie pierwszej drużyny Legii Warszawa, Legii II Warszawa, GKS Katowice, Zagłębiu Sosnowiec, KGHM Zagłębie Lubin, Sandecji Nowy Sącz oraz w reprezentacji Polski U18, U17 i U19. Prelegent na wielu szkoleniach dla trenerów i zawodników oraz kursokonferencjach trenerskich i kursach UEFA A

Temat: Rola inteligencji emocjonalnej trenera w procesie kształtowania mentalności zwycięzcy u zawodnika

MARCIN PAPIERZ – redaktor naczelny, pomysłodawca, współzałożyciel i współwłaściciel Asystent Trenera sp. z o.o. Autor książki „Jestem Trenerem (Człowiekiem)”.

Temat: Co jest najtrudniejsze w pracy trenera – na przykładzie bohaterów książki „jestem trenerem (człowiekiem)”

RAMOWY PLAN SZKOLENIA

08:30–10:00 – rejestracja – pierwszy podpis uczestników

10:00–10:45 – zastosowanie małych gier w mikrocyklu drużyn seniorskich – Stanisław Szpyrka

10:45–11:45 – tworzenie jakościowych mikrorelacji – Aleksander Kowalczyk

11:45–12:45 – rola inteligencji emocjonalnej trenera w procesie kształtowania mentalności zwycięzcy u zawodnika – Rafał Kubów

12:45–13:30 – przerwa kawowa/poczęstunek

13:30 – 14:30 – odległości i możliwe relacje podczas wyprowadzenia piłki – Erik Urzelai

14:30–15:15 – co jest najtrudniejsze w pracy trenera – na przykładzie bohaterów książki „Jestem Trenerem (Człowiekiem)” – Marcin Papierz

15:15–16:00 – zakończenie konferencji – drugi podpis uczestników

KOSZT SZKOLENIA

  • I termin: 190 zł – do końca kwietnia
  • II termin: 220 zł – do końca maja
  • III termin: 250 zł – do końca czerwca

UWAGA! OPŁATĘ ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI NALEŻY DOKONAĆ WYŁĄCZNIE PRZELEWEM

Dane do przelewu:

ING BANK – 88 1050 1722 1000 0092 6247 8598

ONLY FUTBOL

33-331 Stróże 208

w tytule przelewu wpisać: VI Konferencja Only Futbol – „nazwisko i imię uczestnika”

Rejestracja na konferencję odbywa się elektronicznie przez profil trenera na portalu www.pzpn24.pzpn.pl i jest równoznaczna z zaakceptowaniem przez uczestnika regulaminu konferencji.

Warunkiem zatwierdzenia wniosku (przyjęcia na wydarzenie w systemie PZPN24) jest dokonanie opłaty i niezwłoczne przesłanie potwierdzenia przelewu w systemie PZPN24.

Zaliczenie konferencji i uzyskanie elektronicznego certyfikatu uczestnictwa w konferencji będzie wymagało złożenia dwóch podpisów: na początku i na końcu konferencji. Prosimy o zabranie licencji trenerskiej bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.