Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności w obszarze analizy własnego zespołu i rozpoznania rywala, jeśli zastanawiasz się, czy możesz jeszcze lepiej przewidywać wydarzenia na boisku, jeśli zastanawiasz się, dlaczego niektóre zespoły są „czytelne” dla wszystkich, a inne pozostają „zakodowane”, jeśli chcesz przeciwdziałać niepowodzeniom skuteczniej i stale zmniejszać liczbę niewiadomych, te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

 

 

Podczas 8-godzinnych zajęć przedstawiony zostanie zarys podstaw analizy w piłce nożnej. Tematyka warsztatów została zebrana i uporządkowana w następujące bloki:

  1. Wprowadzenie metodologiczne: przegląd stosowanych podejść praktycznych i omówienie ich głównych zalet oraz wad.
  2. Podstawy analizy technicznej, taktycznej i analizy statystycznej.
  3. Zasady obserwacji, rejestracji i porządkowania materiału.
  4. Metodologia przygotowania do obserwacji.
  5. Praca z materiałem wideo z wykorzystaniem różnych aplikacji.
  6. Przygotowywanie i prezentacja materiału analitycznego.

 

Pozyskaną wiedzę i umiejętności będziemy następnie sprawdzać w praktyce. Każdy z Kursantów będzie miał możliwość przygotowania autorskiej analizy, która zostanie omówiona z prowadzącym.

 

Każdy uczestnik otrzyma 15-dniowy dostęp oraz zostanie przeszkolony z programu do analizy meczowej KlipDraw.

 

Czas trwania: 8 godzin (z przerwami, w tym obiadową). Organizator zapewnia obiad.

Liczba uczestników: max. 25 osób.

 

Warsztaty poprowadzi Jakub Myszkorowski – trener z licencją UEFA A. Ma na koncie doświadczenie w klubach: KSP Polonia Warszawa, Flota Świnoujście, Pogoń Siedlce oraz w klubach niższych lig. Swoją wiedzę poszerzał m.in. na kursach League Managers Association i Johan Cruyff Institute. Jest autorem wielu artykułów opublikowanych m.in. w magazynie Asystent Trenera.

 

Warsztaty odbędą się w sobotę, 3 marca 2018 r., w godz. 10:30-18:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów: 250 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera i uczestników poprzednich warsztatów 200 zł).

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.