V edycja konferencji Science4Football – Analiza i przygotowanie motoryczne: Innowacyjne teorie i zwycięska praktyka już 1 i 2 maja w Warszawie! Tym razem to wyjątkowe międzynarodowe spotkanie trenerów będzie poświęcone najnowszym trendom w skutecznym zastosowaniu analizy oraz optymalizacji przygotowania motorycznego w piłce nożnej.

sceince for football 2023

„Asystent Trenera” został oficjalnym Partnerem Medialnym wydarzenia i ma z tej okazji dla Was kod zniżkowy – AT2023 umożliwiający zakup biletów o 100 PLN poniżej ceny rynkowej.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Science4Football?

  • Wyłącznie najlepsi wykładowcy z uznanych klubów
  • Wyjątkowy format łączący teorię i praktykę
  • Potwierdzone w codziennej pracy innowacje
  • Bezcenny networking w gronie praktyków
  • Prestiżowe lokacje: Stadion Legii i Legia Training Center
  • Doświadczenie i najlepsze praktyki z czterech edycji

Kto wystąpi na S4F?

Wśród prelegentów, m.in. 5-krotny zwycięzca Ligi Mistrzów i 6-krotny triumfator Klubowych Mistrzostw Świata z Realem Madryt, były trener przygotowania motorycznego nie tylko „Królewskich”, ale też Atletico Madryt i Manchesteru City, Javier Mallo Sainz czy wybitny badacz, profesor Fábio Nakamura, który ma na koncie ponad 500 publikacji naukowych i 10.000 cytowań.

Obaj wystąpią na S4F dzięki współpracy z Football Science Institute, która obok Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego jest głównym Partnerem Edukacyjnym V edycji konferencji.

Poza nimi wystąpienia przygotowali także: Bernardo Requena (Football Science Institute, wcześniej Sevilla FC, Athletic Bilbao, Hiszpania U-21, Real Madryt), Alberto Fílter (Football Science Institute), Álvaro Reina (Football Science Institute, Huddersfield, wcześniej m.in. Levante, Malaga CF, Watford, reprezentacja Panamy) oraz Dawid Goliński, Łukasz Pachelski i Filip Raczkowski z Legii Warszawa.

Pełna agenda wydarzenia: https://science4football.com/agenda/

Gdzie odbywa się S4F?

Czekamy na Was na Stadionie Legii 1 maja, a potem 2 maja w Legia Training Center. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – organizatorzy chcą nie tylko przedstawić Wam odważne idee, które pozwalają się wysuwać na prowadzenie w sporcie, ale zaprezentują również organizację otoczenia wspierającego innowacje i zastosowanie wiedzy oraz technologii na potrzeby sportu.

Co zrobić, aby nie przegapić swojej szansy?

Jeszcze dziś KUPCIE BILET online i dodajcie wydarzenie do kalendarza. Potrzebujecie na to tylko 2 minuty!

Nie zapomnijcie o kodzie zniżkowym: AT2023, który obniży cenę biletu o 100 PLN!

Organizatorzy S4F przypomną Wam potem o zbliżającej się konferencji i wyślą wartościowe informacje jeszcze przed jej rozpoczęciem.