Konwencja odbędzie się na sali konferencyjnej w Orlen Arenie – tuż obok stadionu Wisły Płock – Plac Celebry Papieskiej 1. Każdy uczestnik konwencji otrzyma magazyn „Asystent Trenera” oraz bilet na mecz Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock i Stalą Mielec.

FSC Plock day1

 

FSC Plock day2

 

Prelegenci

W pobliżu Orlen Areny można znaleźć kilka restauracji w których będzie można spożyć posiłek podczas przerw obiadowych. Na sali konferencyjnej będą dostępne kawa, herbata, napoje oraz przekąski.

Poniższe ceny biletów nie zawierają noclegu. Konwencja jest certyfikowana.

Prelegenci:

Michał Kusiński – Były szef skautingu w Jagiellonii Białystok oraz Rakowie Częstochowa, gdzie współpracował bezpośrednio z trenerem Michałem Probierzem i trenerem Markiem Papszunem. Były pracownik agencji menedżerskiej FMG, gdzie opiekował się takimi zawodnikami, jak: Arkadiusz Milik, Kamil Jóźwiak, Karol Świderski czy Patryk Klimala.

Jednym z jego pierwszych odkryć skautingowych jest Taras Romańczuk, którego ściągnął do Legionovii Legionowo, gdzie pracował jako Dyrektor Sportowy (awans do 2. ligi). Co ciekawe, ówczesnym trenerem zespołu spod Warszawy był Marek Papszun z którym spotkali się później w Rakowie Częstochowa.

Aktualnie Michał Kusiński prowadzi swoją własną agencję Kusinski Football Agency, która zajmuje się interesami, m.in. wspomnianego Tarasa Romanczuka czy Kamila Pestki.

Dariusz Laszczyk – prawnik, radca prawny zajmujący się prawem sportowym. Udziela pomocy zawodnikom, trenerom piłki nożnej, klubom i akademiom piłkarskim oraz agentom sportowym, a także innym podmiotom związanym ze sportem. Jest autorem treści na stronie www.prawopilkarskie.pl. Reprezentuje klientów jako pełnomocnik przed Piłkarskim Sądem Polubownym działającym przy Polskim Związku Piłki Nożnej, w sporach prawnych związanych z piłką nożną. Prowadzi szkolenia i kursy dla osób z branży sportowej. Jest również autorem publikacji o tematyce prawnej w czasopiśmie „Asystent Trenera”.

W swojej pracy zajmuje się prowadzeniem negocjacji biznesowych, tworzeniem i rejestracją start-upów, wsparciem w zarządzaniu przedsiębiorstwami oraz odzyskiwaniem różnego rodzaju należności. Posiada zarówno wykształcenie prawnicze, jak i ekonomiczne. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Prawa i Administracji, kierunek „Prawo”. Dodatkowo jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydział Ekonomii, kierunek „Strategia i Planowanie Biznesu”, gdzie obronił pracę podyplomową z zakresu strategii rozwoju akademii piłkarskich działających na terenie Polski w formie fundacji. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu windykacji należności, zarządzania należnościami w firmie oraz z zakresu procedur restrukturyzacji spółek prawa handlowego. Ponadto ukończył szkolenia z zakresu organizacji biznesów sportowych, prowadzenia i zarządzania klubami piłkarskimi oraz pośrednictwa transferowego zawodników. Uczestniczył w procesach założycielskich wielu klubów i akademii piłkarskich oraz innych biznesów sportowych, a teraz na bieżąco wspiera je w prowadzeniu i rozwoju prowadzonej działalności.

Piotr Kasprzyk – Pracował w dziennikarstwie sportowym z legendarnym redaktorem Romanem Hurkowskim. Przez kilka lat bronił praw piłkarzy w Polskim Związku Piłkarzy, poznając meandry środowiska. Prowadził największy serwis o biznesie i marketingu sportu – SportMarketing.pl, dzięki czemu zyskał gigantyczną wiedzę w tym obszarze. Był także skautem Pogoni Szczecin oraz czołowej agencji menedżerskiej, co sprawiło, iż potrafi racjonalnie ocenić umiejętności i potencjał piłkarzy.

Aktualnie prowadzi agencję doradztwa i jestem pośrednikiem transakcyjnym w Sport Prestige (www.sportsprestige.pl), rozwija serwis o biznesie i marketingu w piłce nożnej Piłkarski Biznes (www.pilkarski.biz), który został nominowany do prestiżowej Nagrody Biznesu Sportowego w 2021 r. Dodatkowo, wraz z żoną i synkiem, prowadzi bloga podróżniczo-lifestylowego – Kopanina.pl.

Emil Kot – Były dyrektor ds. skautingu młodzieżowego w Wiśle Płock, były skaut pracujący dla MKS Polonii Warszawa oraz West Ham United Academy. Założyciel i pomysłodawca projektu skautingowego „Ty też masz szansę!”. Współzałożyciel Football Scouting Courses. Trener z licencją UEFA B. Aktualnie trener pracujący w pierwszym zespole Balham FC grającym na 9-tym poziomie w Anglii oraz kierownik ds. rozwoju w Luso Ftooball Academy w Malawi.

Dennis Gordzielik – Współzałożyciel projektu skautingowego PlayMaker. W przeszłości zawodnik takich klubów jak Odra Opole, Stal Brzeg czy Piast Strzelce Opolskie.

Kacper Papiernik – Psycholog sportu, absolwent studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS z Psychologii Sportu, specjalista ds. komunikacji w biznesie. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu budowania celów, komunikacji interpersonalnej i regulacji emocji dla zawodników, rodziców oraz trenerów. Współpracował m.in. z Michałem Ebertem – brązowym medalistą ME w snookerze, komentatorem Eurosport Polska oraz klubami RKS Okęcie i MKS Polonia Warszawa. Prywatnie pasjonat kultury japońskiej, zawodnik i kibic snookera.

Michał Opiłka – Były skaut pracujący dla Reading FC, Hibernians Edinburgh FC oraz Rakowa Częstochowa. Aktualnie koordynator ds. skautingu młodzieżowego oraz skaut pierwszego zespołu w Widzewie Łódź.

Marek Koch – przedstawiciel KMD Eye4Talent – aplikacji skautingowej współpracującej z takimi klubami jak FC Nordsjaelland, Wisła Płock, BK Hacken, Viking FK czy Viborg. Pasjonat nowych technologii w sporcie oraz absolwent kursu Johan Cruyff Institute w dziedzinie „Data analytics in Sports”. Od ponad 2 lat zajmuje się obszarem rozwoju aplikacji sportowych w firmie KMD Poland, w szczególności w zakresie Business Intelligence oraz Scoutingu.

Patronat:

Wisła Płock SA

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Partnerzy:

Asystent Trenera

„Ty też masz szansę!”

Piłkarski Biznes

KMD Poland

Cennik:

2 dni – pełna konwencja – 400 PLN (Płatność dokonana do końca kwietnia)

2 dni – pełna konwencja – 500 PLN (Płatność dokonana pomiędzy 1 i 18 maja)

1 dzień – 300 PLN (Istnieje możliwość wyboru dowolnego dnia – płatność do 18 maja)

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie „Ty też masz szansę!”

Numer konta: 22109022680000000144096769

Adres: Kaszubska 34/2, 70-227 Szczecin

Tytuł przelewu – „Football Scouting Convention – Płock”

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Rekomendowane miejsca noclegowe: