Przed nami 2-dniowa konferencja szkoleniowa poruszająca tematykę edukacji dzieci i młodzieży w sporcie z naciskiem na piłkę nożną! Organizatorzy zgromadzili czołowych angielskich prelegentów, pracujących na co dzień w najlepszych angielskich akademiach piłkarskich. To pierwsza tego typu konferencja szkoleniowa w Polsce z tak wyjątkowym gronem ekspertów!

aaf 2022

UWAGA Trenerzy!

III Kongres All About Football będzie punktowany przez PZPN!

Informacje organizacyjne:

Data: 18–19 czerwca 2022

Miejsce: Stadion Wisły Kraków / Reymonta 22

Prelegenci:

Rebecca Sawiuk – trenerka z licencją UEFA A, pracująca na co dzień w Watford FC. Autorka publikacji naukowych, związana z University of Hertfordshire, gdzie prowadzi wykłady ze szkolenia w sporcie. Mocno zaangażowana w rozwój kobiecej piłki nożnej. Dyrektor ds. piłki nożnej na Uniwersytecie Loughborough.

Paul Stewart – były reprezentant Anglii w piłce nożnej – reprezentował barwy m.in. Blackpool, Manchesteru City, Tottenhamu Hotspur czy Liverpoolu. Po ciężkich doświadczeniach z dzieciństwa, obrał sobie za cel edukację w zakresie gwarantowania bezpieczeństwa młodym zawodnikom.

Jimmy Gilligan – były piłkarz takich klubów jak Portsmouth czy Cardiff City. Obecnie pracuje w Watford jako dyrektor ds. rozwoju technicznego – wcześniej pracował m.in. w Nottingham Forest, Wimbledonie, MK Dons oraz w Angielskim Związku Piłki Nożnej. Posiada licencję UEFA Pro.

Jacek Pobiedziński – jeden z inicjatorów konferencji, pracujący na co dzień jako trener w akademii Watford.

Colin Reid – trener z licencją UEFA A, pracował m.in. w akademiach Totteham Hotspur czy West Ham United. Twórca autorskiego systemu szkolenia: „The Colin Reid Coaching System”.

Paweł Guziejko – przez blisko 7 lat pracował w USA jako trener dzieci w różnych klubach oraz brał udział w olimpijskim programie rozwoju utalentowanych zawodników. Związany z Angielskim Związkiem Piłki Nożnej jako FA Skills Coach oraz FA Tutor. W obu rolach zajmował się edukacją trenerów. Obecnie jest trenerem grupy U12 w akademii Norwich City FC, która uznawana jest za jedną z najlepszych w Anglii.

Sally Needham – trenerka z licencją UEFA A oraz edukatorka w Angielskim Związku Piłki Nożnej. Zwolenniczka rozwoju wiedzy o psychologii w piłce nożnej.

Ben Bartlett – autor wielu publikacji szkoleniowych oraz książki „Constraining Football”. Trener posiadający najwyższą licencję UEFA Pro, pracujący na co dzień jako szef szkolenia w Akademii Fulham FC.

Zapisy od 1 maja za pośrednictwem systemu PZPN24 (Trenerzy) oraz Evenea.pl

Organizator:

Polska Fundacja Sportu i Kultury

Współorganizatorzy:

  • Miasto Kraków
  • Małopolski Związek Piłki Nożnej
  • Zakład Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Patronat Honorowy:

Prezydent Miasta Krakowa - Jacek Majchrowski

Partnerzy:

  • Wisła Kraków
  • Ekstraklasa
  • Unia Metropolii Polskich
  • JAKO

Patronat Medialny:

  • Asystent Trenera
  • Kraków.pl