18 lutego 2019 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Charakterystyka i budowa treningu (do U12) realizowana w federacji angielskiej (Football Association)”, które poprowadzi Krzysztof Skarżyński, trener z licencją UEFA A oraz FA Youth Award. Ostatnie 13 lat spędził w Anglii pracując na różnych poziomach od Grassroots do semi Pro i Pro level.

 

 

Program:

  1. Elementy składowe w budowaniu struktury jednostki treningowej – 70 min
  2. Narzędzia potrzebne do zastosowania treści konspektu w treningu – 60 min
  3. Panel dyskusyjny, pytania – 30 min

Czas trwania: 180 min (wraz z przerwami).

Liczba uczestników: maks. 25 osób.

Warsztaty poprowadzi:

Krzysztof Skarżyński, trener z licencją UEFA A oraz FA Youth Award. Ostatnie 13 lat spędził w Anglii pracując na różnych poziomach od Grassroots do semi Pro i Pro level. Posiada doświadczenia w pracy zarówno w piłce dziecięco-młodzieżowej jak i seniorskiej. Obecnie pracuje przy projekcie Football Academy.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 18 lutego 2019 r., w godz. 15:30–18:00, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów:

  • 120 zł
  • 100 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich warsztatów Asystent Trenera Coaching+).

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.