Konferencja Futbol Español to niepowtarzalna okazja, żeby spędzić cały dzień z hiszpańską piłką razem ze znakomitymi gośćmi, zarówno podczas teorii jak i praktyki. Wśród prelegentów: trener z przeszłością w Primera Division - Gaizka Garitano, były trener Wisły Kraków - Kiko Ramirez oraz trener SD Deusto U16 oraz Analityk Instat - Aleksander Kowalczyk.

Prelegenci:

 

Gaizka Garitano - trener UEFA Pro, obecnie Athletic Bilbao II. W przeszłości pracował w klubach z Primera Division, m.in. w Deportivo La Coruña, Real Valladolid czy SD Eibar. To właśnie jego uważa się za jednego z twórców sukcesu drużyny SD Eibar, z którą to dwukrotnie awansował, najpierw do Segunda Division, a potem do Primera Division. Więcej informacji na jego temat można znaleźć w rozmowie pod poniższym linkiem:

http://www.futbolespanol.pl/index.php/2017/12/09/rozmowa-z-gaizka-garitano/

Kiko Ramirez - trener UEFA Pro, w przeszłości pracował w hiszpańskich klubach, tj. Gimnastic Tarragona, CE L’Hospitalet czy CD Castellon. Ostatnio trener zespołu z polskiej Ekstraklasy, Wisły Kraków. Po przejęciu zespołu w ciężkiej sytuacji w trakcie sezonu przez Ramireza, drużyna ta pozostała niepokonana na własnym stadionie aż do końca rundy zasadniczej i zakończyła ją na 5. miejscu. To właśnie o nim reprezentant Polski Krzysztof Mączyński powiedział te słowa podczas wywiadu dla Przeglądu Sportowego:

,,Trudno było mi się pożegnać ze sztabem szkoleniowym, bo trener Kiko Ramirez to świetny fachowiec. I jestem przekonany, że trafi do mocnego klubu w lepszej lidze. Rozwinął nas taktycznie. Bardzo mi się podobało, że podczas pomeczowych analiz wałkowaliśmy przede wszystkim sytuacje, w których popełnialiśmy błędy. W ten sposób poprawialiśmy system gry. I potrafił przyznać się do błędów, robił to przy całym zespole.’’

Więcej informacji na temat jego warsztatu pracy można znaleźć pod poniższym linkiem:

http://www.futbolespanol.pl/index.php/2017/07/02/rozmowa-z-kiko-ramirezem/

Aleksander Kowalczyk - trener UEFA A, obecnie pracujący w klubie z Kraju Basków - SD Deusto z drużyną U16. Analityk Instat, przygotowujący raporty dla zespołu z tureckiej Süper Lig - Göztepe SK. Wcześniej trener drużyn młodzieżowych w Varsovii Warszawa. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnik wielu staży w klubach z hiszpańskiej Primera Division m.in. Athletic Bilbao, Sevilla FC czy Osasuna Pampeluna. Założyciel bloga o hiszpańskiej piłce, www.futbolespanol.pl.

 

Program:

08 00 – 9 00 Rejestracja uczestników, networking

9 00 - Rozpoczęcie konferencji

9 00 - 10 30 Gaizka Garitano

Teoria: Istota modelu gry oraz metodologii treningu na przykładzie tygodniowego mikrocyklu drużyny Athletic Bilbao II

10 30 – 10 45 przerwa

10 45- 12 00 Aleksander Kowalczyk

Teoria: Proces szkolenia w hiszpańskim futbolu młodzieżowym, istota zrozumienia gry przez zawodników.

12 00- 12 15 przerwa

12 15- 13 45 Kiko Ramirez

Teoria: Wydobycie maksymalnego potencjału z zawodników pochodzących z różnych kultur na przykładzie mikrocyklu zastosowanego przed meczem Legia Warszawa-Wisła Kraków.

13 45- 15 00 przerwa na obiad

15 00-16 15 Gaizka Garitano

Praktyka: Istota modelu gry oraz metodologii treningu na przykładzie tygodniowego mikrocyklu drużyny Athletic Bilbao II

16 15- 17 30 Aleksander Kowalczyk

Praktyka: Proces szkolenia w hiszpańskim futbolu młodzieżowym, istota zrozumienia gry przez zawodników.

17 30-18 45 Kiko Ramirez

Praktyka: Wydobycie maksymalnego potencjału z zawodników pochodzących z różnych kultur na przykładzie mikrocyklu zastosowanego przed meczem Legia Warszawa-Wisła Kraków.

18 45 – 19 00 Rozdanie certyfikatów i zakończenie konferencji

* Organizator zapewnia ciepły posiłek na miejscu

**  Wykłady będą tłumaczone z języka hiszpańskiego na polski

Pozostałe informacje:

 

Termin:

24/06/2018, 9 00 - 19 00

Miejsce:

(Teoria) Hotel Ibis Stare Miasto, ul. Muranowska 2, Warszawa

(Praktyka) Boisko Varsovii Warszawa, ul. Międzyparkowa 4, Warszawa

Cena: 250 zł

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maks. 80 osób)

Cena obejmuje:

  • 8h szkolenia
  • Obiad
  • Materiały szkoleniowe
  • Czasopismo Asystent Trenera
  • Certyfikat uczestnictwa

Zapisy:

Zgłoszenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię i nazwisko oraz nazwę klubu.

W razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt pod nr +48 664 932 303.