20 lutego, w poniedziałek, w sali konferencyjnej w warszawskim centrum piłkarskim RGOL odbędą się 3-godzinne warsztaty z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim. Na warsztaty przewidzieliśmy maksymalnie 30 miejsc. Pierwszeństwo udziału mają nasi prenumeratorzy ale dla wszystkich pozostałych przygotowaliśmy listę rezerwową.

 

Data

20 lutego 2017 r., poniedziałek, godz. 17.00 – 20.00.

 

Miejsce

Centrum piłkarskie RGOL w Warszawie, przy ul. Puławskiej 255.

 

Prowadzący

Leszek Ojrzyński

Trener z licencją UEFA PRO.

Były szkoleniowiec m.in. Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko Biała i Górnika Zabrze.

W Koronie Kielce i w Podbeskidziu Bielsko-Biała najdłużej pracujący trener na szczeblu Ekstraklasy i osiągnął najlepsze w historii tych klubów wyniki (odpowiednio 5. i 10. miejsce)

 

 

Program

  • Analiza treści walki sportowej – 45 min.

Przerwa – 10 min.

  • Efektywność w pracy trenera – 45 min.

Przerwa – 10 min.

  • Panel dyskusyjny – 70 min.

 

Czas trwania

180 min (z przerwami kawowymi)

 

Korzyści

  • Uczestnicy wezmą udział w 2 modułach tematycznych prezentowanych przez prowadzącego.
  • Podczas panelu dyskusyjnego będą mogli uzyskać konkretne odpowiedzi na zadane pytania związane z ich codzienną pracą trenerską.
  • W cenie uczestnictwa Uczestnicy otrzymają również dowolny, dostępny w sprzedaży, wybrany przez siebie numer czasopisma „Asystent Trenera”.
  • Każdy uczestnik warsztatów dodatkowo otrzyma bezpłatny, 1-miesięczny dostęp do oprogramowania dla trenerów „Asystent Trenera Unicoach”.
  • Czekać będzie również miła niespodzianka od naszego Partnera – od sklepu piłkarskiego R-GOL.com

 

Dla kogo?

Warsztaty kierowane są w pierwszej kolejności dla Prenumeratorów czasopisma „Asystent Trenera”. Weźmie w nich udział maksymalnie 30 osób, które zgłoszą się, i opłacą uczestnictwo, jako pierwsze. Osoby, które się zakwalifikują otrzymają od nas kolejną wiadomość ze wskazówkami dalszego postępowania.

 

Cena

100 zł

 

Zgłoszenia

Należy wysłać wiadomość e-mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w temacie wpisując LISTA REZERWOWA