Tegoroczna edycja konferencji „Psychologia w sporcie dzieci i młodzieży” odbędzie się na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Stawki 5/7 w Warszawie) już 9 kwietnia 2016 r. (sobota).

 

W trakcie tej edycji wystąpienia koncentrować się będą przede wszystkim wokół zagadnień selekcji w sporcie, identyfikacji talentu oraz wychowania i rozwijania osobowości poprzez sport.

 

Wykłady oraz warsztaty skierowane do trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców młodych sportowców, psychologów i studentów psychologii, już tradycyjnie, poprowadzone zostaną przez czołowych polskich psychologów sportu – zarówno badaczy, jak i praktyków.

 

Nowością jest możliwość zgłoszenia własnego wystąpienia. Zwieńczeniem konferencji będzie panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

 

Obowiązują zapisy, liczba miejsc w grupach warsztatowych jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału biernego rozpoczynają się 7 marca.

 

Więcej informacji oraz formularz zapisów można znaleźć na stronie internetowej: http://www.psychologia.pl/dziecimlodziez/,

a także na profilu konferencji na Facebooku: https://www.facebook.com/dziecimlodziez/

 

Kontakt e-mailowy możliwy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.