Polski Związek Piłki Nożnej, Keepers Foundation i Football Academy już po raz trzeci zapraszają na seminarium dla trenerów pracujących z kobietami. Tegoroczne „Women's Football Day” odbędzie się 7 marca 2016 r. w Warszawie i gościć będzie wykładowców z Hiszpanii, Danii i Szkocji - z klubów regularnie występujących w fazach finałowych Ligi Mistrzyń.

 

 

 

Fot. Anna Nesterewicz

 

Po wielu pochlebnych recenzjach seminariów zorganizowanych w marcu oraz wrześniu ubiegłego roku szkoleniowcy – nie tylko ci, którzy na co dzień pracują z kobietami – mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie piłki nożnej i wzięcia udziału w kolejnym dniu pełnym szkoleniowej wiedzy. To aż 10 godzin wiedzy, możliwości wymiany doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z prelegentami.

 

Do tej pory kobiece seminaria gościły prelegentów z Anglii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Niemiec i Holandii. W marcu swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się:

  • Amalia Revuelta Candón – psycholog sportowy pracujący dla Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej. Od wielu lat pomaga bramkarzom w Hiszpanii, którzy korzystając z jej praktyk odkrywają zupełnie nowe pola rozwoju;
  • Amy McDonald – odpowiedzialna za rozwój młodzieży w akademii Glasgow City Ladies FC, którego piłkarki regularnie występują w finałowej fazie Ligi Mistrzyń;
  • Monika Grygorowicz z Rehasport Clinic FIFA Medical Centre of Excellence, doktor nauk o kulturze fizycznej i wielki autorytet z zakresu fizjoterapii układu narządu ruchu, profilaktyki i fizjoterapii sportowej;
  • Kristian Mørch Rasmussen – trener odpowiadający z przygotowanie fizyczne zawodniczek duńskiego Brøndby IF, który odpowiada także za skauting młodych zawodników i zawodniczek w rejonie Kopenhagi.

 

Seminarium odbędzie się w Centrum Konferencyjnym i Centrum Futbolu Warszawianka, przy ul. Merliniego 2A w Warszawie.

 

 

Fot. Anna Nesterewicz

 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji dochód ze szkolenia przeznaczony zostanie na pomoc dla potrzebujących i chorych. Tym razem uczestnicy wesprą leczenie Karoliny Malinowskiej, która urodziła się z niezwykle rzadką wadą genetyczną – zespołem Aperta, podopiecznej fundacji Mam Serce oraz akcję Międzynarodowego Dnia Dziecka Afrykańskiego organizowanej przez Keepers Foundation. Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł. Uczestnicy otrzymują obiad, poczęstunek kawowy, materiały szkoleniowe i konferencyjne, drobny upominek oraz certyfikat.

 

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje:

pod numerem telefonu: 508 695 873 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wydarzenie można także śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/events/897879010332200/

 

 

Fot. Anna Nesterewicz